Ana sayfa Haberler

Üç Kişilik Daimi VR

Sertifika
Çin Guangzhou EPARK Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou EPARK Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Birkaç kez video oyun konsolları ekledim.

—— Dominik Lengauer

Birkaç kez satın aldım ve işbirliği iyi oldu.

—— miguel tavira

Onu almak için üreticiye gittim.

—— Harold Veliz

Makine iyi, müşteri hizmetleri de iyi, satış sonrası da iyi, iyi işbirliği yapabilmeyi umuyoruz, benim için satış sonrası hizmet için teşekkür ederim.

—— Avi Nostrati

Bir arkadaşımın tanıttığı mağazaya birkaç makine koyduk ve her gün birçok kişi oyun oynuyor.

—— Joseph Giglio

Siz millet en iyisiniz. Teslimat harikaydı ve sürücü çok yardımcı oldu. Siz millet harika bir makine kurdunuz. Biz mutlu olamazdık.

—— Hassan

Şimdi mallarımı aldım, iyi paketiniz için teşekkürler, herhangi bir kırık yok, umarım işler daha iyi olur!

—— Rojiler

Ailenizin işleri iyi, insanlarınız da iyi ve bir dahaki sefere size daha fazla müşteri getireceğim.

—— Samir

Birkaç kez satın aldım ve işbirliği iyi oldu.

—— Dylan Rajagopal

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Üç Kişilik Daimi VR
hakkında en son şirket haberleri Üç Kişilik Daimi VR

Sanal gerçeklik (sanal gerçeklik) bir simüle edilmiş gerçek dünyaya benzer veya tamamen farklı olabilen deneyim. Sanal gerçeklik uygulamaları eğlenceyi içerir (örn. video oyunları), eğitim (örneğin tıbbi veya askeri eğitim) ve iş (örneğin sanal toplantılar).VR tarzı teknolojinin diğer farklı türleri şunları içerir:arttırılmış gerçeklik ve karma gerçeklik, bazen olarak anılacaktır genişletilmiş gerçeklik veya XR.[1]

İki tür VR arasında ayrım yapılabilir;sürükleyici VR ve metin tabanlı ağ bağlantılı VR ("Siber Uzay" olarak da bilinir).[2]Sürükleyici VR, başınızı hareket ettirdiğinizde görüşünüzü değiştirir.Her iki VR da eğitim için uygunken, uzaktan eğitim için Cyberspace tercih ediliyor.[2]Hatta bazı durumlarda bu iki tür birbirini tamamlayıcı niteliktedir.Bu sayfa esas olarak sürükleyici VR'ye odaklanır.

Şu anda standart sanal gerçeklik sistemleri ya sanal gerçeklik kulaklıklarıveya sanal bir ortamda kullanıcının fiziksel varlığını simüle eden gerçekçi görüntüler, sesler ve diğer duyumlar oluşturmak için çoklu projeksiyonlu ortamlar.Sanal gerçeklik ekipmanını kullanan bir kişi, yapay dünyaya bakabilir, içinde hareket edebilir ve sanal özellikler veya öğelerle etkileşime girebilir.Efekt genellikle aşağıdakilerden oluşan VR kulaklıklar tarafından oluşturulur.başa takılan ekrangözlerin önünde küçük bir ekranla, ancak birden fazla büyük ekrana sahip özel olarak tasarlanmış odalar aracılığıyla da oluşturulabilir.Sanal gerçeklik tipik olarak şunları içerir:işitsel ve video geri bildirimi, ancak aynı zamanda diğer duyusal ve kuvvet geri bildirimi türlerine de izin verebilir. dokunsal teknoloji.

Pub Zaman : 2021-07-20 10:08:10 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Guangzhou EPARK Electronic Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Bella Zhang

Tel: +86 13903079263

Faks: 86-20-31104686-13903079263

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)