Ana sayfa Haberler

Masaj koltuğu

Sertifika
Çin Guangzhou EPARK Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou EPARK Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Birkaç kez video oyun konsolları ekledim.

—— Dominik Lengauer

Birkaç kez satın aldım ve işbirliği iyi oldu.

—— miguel tavira

Onu almak için üreticiye gittim.

—— Harold Veliz

Makine iyi, müşteri hizmetleri de iyi, satış sonrası da iyi, iyi işbirliği yapabilmeyi umuyoruz, benim için satış sonrası hizmet için teşekkür ederim.

—— Avi Nostrati

Bir arkadaşımın tanıttığı mağazaya birkaç makine koyduk ve her gün birçok kişi oyun oynuyor.

—— Joseph Giglio

Siz millet en iyisiniz. Teslimat harikaydı ve sürücü çok yardımcı oldu. Siz millet harika bir makine kurdunuz. Biz mutlu olamazdık.

—— Hassan

Şimdi mallarımı aldım, iyi paketiniz için teşekkürler, herhangi bir kırık yok, umarım işler daha iyi olur!

—— Rojiler

Ailenizin işleri iyi, insanlarınız da iyi ve bir dahaki sefere size daha fazla müşteri getireceğim.

—— Samir

Birkaç kez satın aldım ve işbirliği iyi oldu.

—— Dylan Rajagopal

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Masaj koltuğu
hakkında en son şirket haberleri Masaj koltuğu

Masaj koltuğu

Sandalye Masajı ergonomik olarak tasarlanmış portatif sandalye.Sandalye masajı şunlara odaklanır: kafa, boyun, omuzlar, geri, silâh ve eller.Masaj terapistleri, masaj koltuğunun taşınabilir olması nedeniyle birçok ortama yerinde masaj hizmeti sunabilmektedir ve müşterilerin sandalye masajı almak için soyunmalarına gerek yoktur.Bu iki faktör nedeniyle, sandalye masajı genellikle iş ofisleri, çalışan takdir etkinlikleri, ticaret fuarları, konferanslar ve diğer kurumsal ortamlar gibi ortamlarda gerçekleştirilir.

 

 

Bir robotik masaj koltuğu, içinde oturan kişiye masaj yapmak için tasarlanmış dahili elektronik motorlar ve dişliler içerir.Çoğu robotik masaj koltuğu, masajın türünü, yerini veya yoğunluğunu değiştirmek için bir tür kontrolöre sahiptir.İlk elektrikli masaj koltuğu icat edildiJaponya önce Dünya Savaşı II.

Masaj koltukları en çok benzeyen yatar koltuklar.Dahili pillerle çalışan ofis tipi sandalyeler de dahil olmak üzere birçok farklı tip ve marka bulunmaktadır.Daha ucuz bir seçenek, mevcut bir sandalye ile kullanılabilecek ayrı bir masaj yastığıdır.

Masaj koltuğunun faydaları arasında derin rahatlama, düşük kan basıncı, nabız hızının düşmesi ve metabolizmanın artması sayılabilir.

Masaj koltukları, bir masaj terapistinin el hareketlerini taklit edecek şekilde tasarlanmıştır.Vücudun farklı bölgelerine masaj yapmak için masaj silindirleri ve hava yastıklarının bir kombinasyonunu kullanırlar.

Robotik masaj koltukları ilk olarak 1954 yılında Family Fujiryoki şirketi tarafından piyasaya sürüldü.Bugün Japonya, Japon hanelerinin %20'sinden fazlasının aslında bir masaj koltuğuna sahip olduğunu gösteren bazı anketlerle masaj koltuklarının en büyük tüketicisi.

Masaj koltukları, ucuz "yalnızca titreşimli" koltuklardan tam yoğunluğa kadar fiyat, stil ve yoğunluk bakımından büyük farklılıklar gösterir. Shiatsu modeller.

 

Pub Zaman : 2021-07-22 10:52:46 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Guangzhou EPARK Electronic Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Bella Zhang

Tel: +86 13903079263

Faks: 86-20-31104686-13903079263

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)